EBUU partneři

Almara_Soap_logo-upravené_01

Česká ručně vyráběná mýdla a kosmetika od firmy, kterou práce se staletí ověřenými postupy baví. A je to vidět. Rostlinné ingredience té nejvyšší kvality míchají tak, aby vyhovovaly speciální péči každé z vás. U nás si můžeš vybrat především produkty, které se specializují na těhotné, mámy a jejich děti.

Více o produktech firmy Almara Soap najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

 Bobanek_logo

Rodinná firma z Havlíčkova Brodu, která na základě vlastních zkušeností vyrábí moderní látkové plenky a navazující produkty. Na EBUU si můžete koupit, anebo půjčit hned několik typů produktů této značky - plenky, tréninkové kalhotky, plavky a dámské vložky do podprsenky.

Více o produktech firmy Bobánek najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

 logo2

Zlínská rodinná firma hledající nejekologičtější a nejzdravější způsoby přebalování. Díky této firmě si na EBUU můžete plenky nejen koupit, ale i pronajmout a vyzkoušet. A pokud jste ze Zlína a chcete se inspirovat ještě víc, použijte jejich úžasnou prádelnu plen!

Více o Děláme do plen najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

goldenczechhands_cerne

Česká firma s krásnými limitovanými kolekcemi oblečení s nejvyšší možnou eko certifikací GOTS. Na našich stránkách si můžeš půjčit/koupit jejich oblečení z loňských kolekcí, anebo oblečení, které bylo při vytváření kolekce zhotoveno jako výrobní vzorek.

Více o Golden Czech Hands najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

  

kotoloc_logo_UPDATE

Krásná česká značka s ručně vyráběnými hračkami a dekoracemi z přírodních materiálů. Díky ní se navíc dětské hračky stávají pěkným doplňkem našich domovů. V EBUU nabídce můžete najít kolotoče, ale třeba i dětské hrazdičky. Tak co si nakonec vyberete?

Více o Kotoloči najdeš na jeho  STRÁNKÁCH.

 

logo_pouzivam_jizerky

Česká značka z Jizerských hor, která Tě dostane svojí tvorbou. Dětská hravost se skloubí s jednoduchými, ale hlavně "vychytanými" střihy z atestovaných materiálů. V EBUU nabídce najdeš RicPic sety pro novorozence a basic sety ve velikostech 62 - 80.

Více o RicPic najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

shoptetLogo_podlouhlé

je skvělá česká e-shopová platforma, na které EBUU běží. Díky ní půjčovna funguje a dokáže svým zákazníkům poskytnout ty nejlepší služby včetně nepřeberného množství produktů, platby kartou, platby v eurech, možnosti voucherů a vlastně všeho, na co si vzpomeneš.

Více o Shoptetu najdeš na jeho STRÁNKÁCH.

 

LOGO-transparent-grey-dark   

věří, že kvalitu života představuje zdraví člověka. Usilují proto o SOULAD mezi tělem a duší, přírodou a městem, udržitelností a módou. Nabízí kompletní sortiment pro každodenní život v souladu s planetou i vlastními potřebami. Do naší nabídky přispěli barefoot botičkami, vlněnými capáčky a biobavlněnou soupravou.

Více o SOULADu najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

LOGO-tierra_verde

je československá společnost, jejímž cílem je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu. Díky zvolení této alternativy nabízí lidem, aby přijali zodpovědnost za své ovlivňování světa kolem nich samotných. Díky této úžasné firmě dostane každá maminka ke své objednávce malý dárek.

Více o Tierra Verce najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

Chtěl/a by ses stát naším partnerem? Co to obnáší a jak na to najdeš TADY.