partneři

Almara_Soap_logo-upravené_01

Česká ručně vyráběná mýdla a kosmetika od firmy, kterou práce se staletí ověřenými postupy baví. A je to vidět. Rostlinné ingredience té nejvyšší kvality míchají tak, aby vyhovovaly speciální péči každé z vás. U nás si můžeš vybrat především produkty, které se specializují na těhotné, mámy a jejich děti.

Více o produktech firmy Almara Soap najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

 Bobanek_logo

Rodinná firma z Havlíčkova Brodu, která na základě vlastních zkušeností vyrábí moderní látkové plenky a navazující produkty. Na EBUU si můžete koupit, anebo půjčit hned několik typů produktů této značky - plenky, tréninkové kalhotky, plavky a dámské vložky do podprsenky.

Více o produktech firmy Bobánek najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

 logo2

Zlínská rodinná firma hledající nejekologičtější a nejzdravější způsoby přebalování. Díky této firmě si na EBUU můžete plenky nejen koupit, ale i pronajmout a vyzkoušet. A pokud jste ze Zlína a chcete se inspirovat ještě víc, použijte jejich úžasnou prádelnu plen!

Více o Děláme do plen najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

logo_HOST_ke_stazeni_velke

Brněnské nakladatelství si nás získalo svými tituly, které baví děti i rodiče. S jejich knihami se spoustu naučíte, zasmějete se, ale klidně i jemně zabojíte. Pojďte s námi objevovat svět okolo nás i svět fantazie.

Více o nakladatelství najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

jana_logo

Jana je textilní výtvarnice ze severu Čech, která se specializuje na práci s vlnou. Zejména plstění. V našem obchodě a eshopě najdeš její ručně vyráběné capáčky, botičky a zvířecí kamarády.

Více o Janě a její značce najdeš na jejích STRÁNKÁCH.

 

Julky_logo-na-web

Mladá česká značka biobavlněného spodního prádla pro děti od 1 do 8 let. Nezdravé spodní prádlo z obchodních řetězců je díky JulkY minulostí. EBUU nabízí veškerý sortiment této značky, o které najdeš více přímo na jejích STRÁNKÁCH.

 

kit-kin-logo-kit-1_b87d79e1-f701-4a4c-aa57-45b96d00d19f_280x

Tuhle super přírodní značku nejen s dětskými plenkami, ubrousky a kosmetikou, spoluzaložila bývalá Spice Girl Emma Bunton. Používají výhradně přírodní a udržitelné materiály. EBUU díky Kit & Kin může nabídnout úžasně udržitelné balíčky do porodnice.

Více o Kit & Kin a jejich produktech najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

  

Kopie návrhu Bez názvu

Krásná česká značka s ručně vyráběnými hračkami a dekoracemi z přírodních materiálů. Díky ní se navíc dětské hračky stávají pěkným doplňkem našich domovů. V EBUU nabídce můžete najít kolotoče, ale třeba i dětské hrazdičky. Tak co si nakonec vyberete?

Více o Kotoloči najdeš na jeho  STRÁNKÁCH.

 

Logo Kouzlo esence_pro web

Zakladatelka tohoto super eshopu poctivě vybírá všechny produkty podle hodnot smysluplné péče. Vlastoručně vybírá a zkouší každý produkt, aby byl vhodný i pro alergiky a splňoval tu nejvyšší kvalitu. Kouzlo esence nám pomohlo najít pro Tebe ty nejlepší produkty do porodního balíčku pro miminka - díky!

Více o Kouzlu esence hledej u nich na STRÁNKÁCH.

 

produkty naše

Všechny mámy chtějí pro své děti jen to nejlepší. Některé jdou tak daleko, že to začnou i vyrábět. Přesně to je příběh této krásné rodinné značky, která Ti přináší certifikované borovicové hračky. U EBUU si je můžeš koupit i půjčit. Radosti se meze nekladou!

Více o Lesních hračkách se dozvíš na jejich STRÁNKÁCH.

 

Loowfat-Logo-02

Streetwear značka pro sebevědomé děti a rodiče, která dbá detailů z kvalitních materiálů pro maximální pohodlí dítěte. Při výrobě používá certifikované organické, ale třeba i recyklované materiály. Objev kouzlo kombinace streetware, kvality a zodpovědného přístupu pro budoucnost.

Více o Loowfat KIDS najdeš na STRÁNKÁCH značky. 

 

mamapocket

Plenky a látkové osušky, které od první do poslední nitky vznikají v České republice. Jsou nejen funkční, ale prakticky nezničitelné a opravdu jedinečné. Mají dokonalé řemeslné zpracování a pyšní se certifikátem, který zaručuje zdravotní nezávadnost pro děti do 3 let. To je krásná česká značka mamapocket.

Více o mamapocket se samozřejmě dozvíš na jejich STRÁNKÁCH.

 

logoKH_RH_pruhledne_pozadi

Kdo jiný rozumí hračkám víc než děti... a hned po nich jejich mámy? Právě jedna z nich stojí za touto originální českou rodinnou firmou s hravými, ale hlavně učícími produkty pro děti. Díky exkluzivní spolupráci ve formě hned několika her, přinášíme jejich originální koncept zábavného učení.

Více o společnosti a jejích hrách hledej na jejich STRÁNKÁCH.

 

Návrh bez názvu (44)

Známý český časopis, který provází ženy od počátků, kdy plánují těhotenství snad až do období, kdy mají pubertální děti. Díky redakci časopisu dostaneš ke každé své objednávce jeden z jejich výtisků (platí do rozdání zásob:) ).

Více o časopisu se dozvíš na jejich STRÁNKÁCH

 

logo

Na začátku této krásné české značky byly dvě mámy, které koncept hnízdeček otestovaly na vlastních dětech a o jejich úspěch se chtěly podělit s ostatními unavenými rodiči. Díky MimiConcpet si na EBUU můžeš půjčit nejen dětská hnízdečka, ale i dva druhy zavinovaček a podhlavníky.

Více o MimiConcept najdeš na jejich STRÁNKÁCH. 

 

omnifera_ořízlé

Je minimalistické dítě legendární české šátkové značky Omnifera. Design a grafika jsou prací Jany Kráčmarové, která myslela i na to, aby byly šátky vhodné k nošení v každém ročním období. Šátky jsou ryze českou záležitostí - jsou utkány i ušity v České republice. Viva la perfectum!

Více o MOM šátcích a jejich příběhu najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

logo neratovice

CESTA NA SVĚT - Těhotenství patří v životě ženy mezi nejkrásnější a nejzajímavější období – a je potřeba se řádně připravit na přivedení miminka na svět a následné mateřství.  

Porodnice Neratovice se ráda stane průvodcem na cestě Tvého děťátka na svět. Zastávají krásný názor, že jak se rodíme, tak žijeme. To znamená, že si v neratovické porodnici zakládají na tom, aby umožnili Tvému děťátku vstoupit na tento svět takovým způsobem, jakým si přeje ono samo a tak, aby to vyhovovalo i Tobě.  Svůj způsob porodu si tak v této porodnici najde každá maminka.

Více o Porodnici Neratovice najdete na jejich STRÁNKÁCH.

 

produkty (13) 

Malý rodinný obchod, který rozvířil české vody kvalitními produkty z mongolské jačí a velbloudí vlny. Extrémně teplé kousky ze 100% přírodních materiálů, které nejsou barvené ani bělené a navíc jsou antimikrobiální a odpuzují vlhkost. Přesvědč se sám/a a vyzkoušej produkty pro mimina.

Více o Noos Concept najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

  

 

logo_pouzivam_jizerky

Česká značka z Jizerských hor, která Tě dostane svojí tvorbou. Dětská hravost se skloubí s jednoduchými, ale hlavně "vychytanými" střihy z atestovaných materiálů. V EBUU nabídce najdeš RicPic sety pro novorozence a basic sety ve velikostech 62 - 80.

Více o RicPic najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

shoptetLogo_podlouhlé

je skvělá česká e-shopová platforma, na které EBUU běží. Díky ní půjčovna funguje a dokáže svým zákazníkům poskytnout ty nejlepší služby včetně nepřeberného množství produktů, platby kartou, platby v eurech, možnosti voucherů a vlastně všeho, na co si vzpomeneš.

Více o Shoptetu najdeš na jeho STRÁNKÁCH.

 

Sidney Ross

Česká firma s krásnými limitovanými kolekcemi oblečení s nejvyšší možnou eko certifikací GOTS. Na našich stránkách si můžeš půjčit/koupit jejich oblečení z loňských kolekcí, anebo oblečení, které bylo při vytváření kolekce zhotoveno jako výrobní vzorek.

Více o Sidney Ross najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

LOGO-transparent-grey-dark   

věří, že kvalitu života představuje zdraví člověka. Usilují proto o SOULAD mezi tělem a duší, přírodou a městem, udržitelností a módou. Nabízí kompletní sortiment pro každodenní život v souladu s planetou i vlastními potřebami. Do naší nabídky přispěli barefoot botičkami, vlněnými capáčky a biobavlněnou soupravou.

Více o SOULADu najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

LOGO-tierra_verde

je československá společnost, jejímž cílem je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu. Díky zvolení této alternativy nabízí lidem, aby přijali zodpovědnost za své ovlivňování světa kolem nich samotných. Díky této úžasné firmě dostane každá maminka ke své objednávce malý dárek.

Více o Tierra Verce najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

utukutu logo bez pozadi

Malá dílna na okraji Prahy je domovem hraček, které v sobě snoubí kus přírody a pozitivní energii. Ekologické hračky jsou vypiplány do nejmenšího detailu, aby se dočkaly i vnoučat svých původních majitelů. V naší nabídce si hračky můžeš koupit, anebo jen půjčit na narozeninovou oslavu!

Více o Utukutu najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

logo_napis_bez pozadí

je nadčasová značka, která přináší kolekce plné kvality, hrdosti a dovednosti ruční tvorby. Díky tomu, že používají ověřené kvalitní materiály (navíc v krásných přírodních barvách), vydrží jejich produkty věky a jsou proto ideální k půjčování. Podívej se do naší nabídky a půjč si třeba krásnou postýlku pro miminka.

Více o White Sage najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

woodolla_logo_barva (1)

je rodinná značka, za kterou stojí šikovný manželský pár inspirován vlastním dítkem. Vyrábí hlavně pro děti a vše, co dělají, je jejich ruční práce. Tvoří hlavně z bukového dřeva a používají barvy s atestem na dětskou hračku. Podívej se do naší nabídky, půjč si výukovou sadu a začněte si doma hrát a učit se! 

Více o Woodolla najdeš třeba STRÁNKÁCH Lemarketu.

 

 

Chtěl/a by ses stát naším partnerem? Co to obnáší a jak na to najdeš TADY.

 

NajduZboží.cz