partneři

Almara_Soap_logo-upravené_01

Česká ručně vyráběná mýdla a kosmetika od firmy, kterou práce se staletí ověřenými postupy baví. A je to vidět. Rostlinné ingredience té nejvyšší kvality míchají tak, aby vyhovovaly speciální péči každé z vás. U nás si můžeš vybrat především produkty, které se specializují na těhotné, mámy a jejich děti.

Více o produktech firmy Almara Soap najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

 Bobanek_logo

Rodinná firma z Havlíčkova Brodu, která na základě vlastních zkušeností vyrábí moderní látkové plenky a navazující produkty. Na EBUU si můžete koupit, anebo půjčit hned několik typů produktů této značky - plenky, tréninkové kalhotky, plavky a dámské vložky do podprsenky.

Více o produktech firmy Bobánek najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

 logo2

Zlínská rodinná firma hledající nejekologičtější a nejzdravější způsoby přebalování. Díky této firmě si na EBUU můžete plenky nejen koupit, ale i pronajmout a vyzkoušet. A pokud jste ze Zlína a chcete se inspirovat ještě víc, použijte jejich úžasnou prádelnu plen!

Více o Děláme do plen najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

Julky_logo-na-web

Mladá česká značka biobavlněného spodního prádla pro děti od 1 do 8 let. Nezdravé spodní prádlo z obchodních řetězců je díky JulkY minulostí. EBUU nabízí veškerý sortiment této značky, o které najdeš více přímo na jejích STRÁNKÁCH.

 

kit-kin-logo-kit-1_b87d79e1-f701-4a4c-aa57-45b96d00d19f_280x

Tuhle super přírodní značku nejen s dětskými plenkami, ubrousky a kosmetikou, spoluzaložila bývalá Spice Girl Emma Bunton. Používají výhradně přírodní a udržitelné materiály. EBUU díky Kit & Kin může nabídnout úžasně udržitelné balíčky do porodnice.

Více o Kit & Kin a jejich produktech najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

  

Kopie návrhu Bez názvu

Krásná česká značka s ručně vyráběnými hračkami a dekoracemi z přírodních materiálů. Díky ní se navíc dětské hračky stávají pěkným doplňkem našich domovů. V EBUU nabídce můžete najít kolotoče, ale třeba i dětské hrazdičky. Tak co si nakonec vyberete?

Více o Kotoloči najdeš na jeho  STRÁNKÁCH.

 

Logo Kouzlo esence_pro web

Zakladatelka tohoto super eshopu poctivě vybírá všechny produkty podle hodnot smysluplné péče. Vlastoručně vybírá a zkouší každý produkt, aby byl vhodný i pro alergiky a splňoval tu nejvyšší kvalitu. Kouzlo esence nám pomohlo najít pro Tebe ty nejlepší produkty do porodního balíčku pro miminka - díky!

Více o Kouzlu esence hledej u nich na STRÁNKÁCH.

 

Loowfat-Logo-02

Streetwear značka pro sebevědomé děti a rodiče, která dbá detailů z kvalitních materiálů pro maximální pohodlí dítěte. Při výrobě používá certifikované organické, ale třeba i recyklované materiály. Objev kouzlo kombinace streetware, kvality a zodpovědného přístupu pro budoucnost.

Více o Loowfat KIDS najdeš na STRÁNKÁCH značky. 

 

logoKH_RH_pruhledne_pozadi

Kdo jiný rozumí hračkám víc než děti... a hned po nich jejich mámy? Právě jedna z nich stojí za touto originální českou rodinnou firmou s hravými, ale hlavně učícími produkty pro děti. Díky exkluzivní spolupráci Tive formě hned několika her přinášíme jejich originální koncept zábavného učení.

Více o polečnosti a jejích hrách hledej na jejich STRÁNKÁCH.

 

logo

Na začátku této krásné české značky byly dvě mámy, které koncept hnízdeček otestovaly na vlastních dětech a o jejich úspěch se chtěly podělit s ostatními unavenými rodiči. Díky MimiConcpet si na EBUU můžeš půjčit nejen dětská hnízdečka, ale i dva druhy zavinovaček a podhlavníky.

Více o MimiConcept najdeš na jejich STRÁNKÁCH. 

 

omnifera_ořízlé

Je minimalistické dítě legendární české šátkové značky Omnifera. Design a grafika jsou prací Jany Kráčmarové, která myslela i na to, aby byly šátky vhodné k nošení v každém ročním období. Šátky jsou ryze českou záležitostí - jsou utkány i ušity v České republice. Viva la perfectum!

Více o MOM šátcích a jejich příběhu najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

logo neratovice

CESTA NA SVĚT - Těhotenství patří v životě ženy mezi nejkrásnější a nejzajímavější období – a je potřeba se řádně připravit na přivedení miminka na svět a následné mateřství.  

Porodnice Neratovice se ráda stane průvodcem na cestě Tvého děťátka na svět. Zastávají krásný názor, že jak se rodíme, tak žijeme. To znamená, že si v neratovické porodnici zakládají na tom, aby umožnili Tvému děťátku vstoupit na tento svět takovým způsobem, jakým si přeje ono samo a tak, aby to vyhovovalo i Tobě.  Svůj způsob porodu si tak v této porodnici najde každá maminka.

Více o Porodnici Neratovice najdete na jejich STRÁNKÁCH.

 

produkty (13) 

Malý rodinný obchod, který rozvířil české vody kvalitními produkty z mongolské jačí a velbloudí vlny. Extrémně teplé kousky ze 100% přírodních materiálů, které nejsou barvené ani bělené a navíc jsou antimikrobiální a odpuzují vlhkost. Přesvědč se sám/a a vyzkoušej produkty pro mimina.

Více o Noos Concept najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

Návrh bez názvu

Organic nabízí 100% přírodní, takže 100% kompostovatelné a rozložitelné produkty z biobavlny - vložky, tampóny a hygienické potřeby pro maminky s dětmi. Nebýt Organyc, nemohli bychom Ti nabídnout úžasně udržitelné balíčky do porodnice.

Více o Organyc a jejich produktech najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

logo_pouzivam_jizerky

Česká značka z Jizerských hor, která Tě dostane svojí tvorbou. Dětská hravost se skloubí s jednoduchými, ale hlavně "vychytanými" střihy z atestovaných materiálů. V EBUU nabídce najdeš RicPic sety pro novorozence a basic sety ve velikostech 62 - 80.

Více o RicPic najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

shoptetLogo_podlouhlé

je skvělá česká e-shopová platforma, na které EBUU běží. Díky ní půjčovna funguje a dokáže svým zákazníkům poskytnout ty nejlepší služby včetně nepřeberného množství produktů, platby kartou, platby v eurech, možnosti voucherů a vlastně všeho, na co si vzpomeneš.

Více o Shoptetu najdeš na jeho STRÁNKÁCH.

 

Sidney Ross

Česká firma s krásnými limitovanými kolekcemi oblečení s nejvyšší možnou eko certifikací GOTS. Na našich stránkách si můžeš půjčit/koupit jejich oblečení z loňských kolekcí, anebo oblečení, které bylo při vytváření kolekce zhotoveno jako výrobní vzorek.

Více o Sidney Ross najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

LOGO-transparent-grey-dark   

věří, že kvalitu života představuje zdraví člověka. Usilují proto o SOULAD mezi tělem a duší, přírodou a městem, udržitelností a módou. Nabízí kompletní sortiment pro každodenní život v souladu s planetou i vlastními potřebami. Do naší nabídky přispěli barefoot botičkami, vlněnými capáčky a biobavlněnou soupravou.

Více o SOULADu najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

LOGO-tierra_verde

je československá společnost, jejímž cílem je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu. Díky zvolení této alternativy nabízí lidem, aby přijali zodpovědnost za své ovlivňování světa kolem nich samotných. Díky této úžasné firmě dostane každá maminka ke své objednávce malý dárek.

Více o Tierra Verce najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

logo_napis_bez pozadí

je nadčasová značka, která přináší kolekce plné kvality, hrdosti a dovednosti ruční tvorby. Díky tomu, že používají ověřené kvalitní materiály (navíc v krásných přírodních barvách), vydrží jejich produkty věky a jsou proto ideální k půjčování. Podívej se do naší nabídky a půjč si třeba krásnou postýlku pro miminka.

Více o White Sage najdeš na jejich STRÁNKÁCH.

 

woodolla_logo_barva (1)

je rodinná značka, za kterou stojí šikovný manželský pár inspirován vlastním dítkem. Vyrábí hlavně pro děti a vše, co dělají, je jejich ruční práce. Tvoří hlavně z bukového dřeva a používají barvy s atestem na dětskou hračku. Podívej se do naší nabídky, půjč si výukovou sadu a začněte si doma hrát a učit se! 

Více o Woodolla najdeš třeba STRÁNKÁCH Lemarketu.

 

 

Chtěl/a by ses stát naším partnerem? Co to obnáší a jak na to najdeš TADY.

 

NajduZboží.cz