Doprava a platba

DOPRAVA

Zboží zasíláme do České i Slovenské republiky. Po dohodě máme zkušenost se zasíláním i po EU a nebojíme se ani cesty na konec světa:) K zasílání balíčků využíváme služby Zásilkovny na pobočku (85 Kč včetně zpátečního předplatného v případě půjčovny), Zásilkovny domů (115 Kč) a je možné si zvolit i osobní vyzvednutí v čajovně Banyan na adrese Jana Masaryka 46 (10 Kč). Celkové ceny poštovného se Ti spočítají v nákupním košíku.

Zpáteční doprava v případě půjčovny je možná osobně, Zásilkovnou (hradí EBUU formou předplacené služby) nebo Českou poštou (hradí zákazník z vlastních zdrojů).růžový flek

  

PLATBA

Platbu za zboží či půjčovné je možné uhradit kartou online, bankovním převodem na náš FIO účet jak v Kč, tak v EUR (ceny se automaticky přepočtou, stačí si v pravém horním menu změnit měnu), anebo osobně při převzetí objednávky v EBUU pokojíčku.

 

EKOLOGICKÁ BALENÍ

Všechny Tvé objednávky a nákupy jsou baleny v souladu s naší filozofií udržitelného přístupu k planetě Zemi:

  • osobní půjčky vypravujeme v biobavlněných batůžcích vyrobených obnovitelnými zdroji energie,
  • půjčky na dálku zasíláme v obalech Repetebox, které mají několikaletou životnost,
  • osobní koupě je odbavena nejlépe bezobalově, anebo ji rádi zabalíme do recyklovatelného papíru či dáme do rozpustné tašky Solubag,
  • koupě na dálku odchází za svými novými majitely buď v recyklované, anebo alespoň recyklovatelné krabici, vystlané recyklovanými výplněmi.

 

modrý flek_reverse copy

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení