Staň se partnerem

Na začátku byla máma, která se rozhodla, že chce pomáhat ostatním mámám. Včetně té nejdůležitější - Zemi. Postupně ji začaly podporovat 

firmy, které také chtějí přispět k udržitelnější budoucnosti. A proto se rozhodla, že jim to rozhodování s podporou společných cílů trochu usnadní.

 

Podpoř i ty se svou firmou udržitelnost, kterou razí EBUU, a získej:

modrý flek_reverse

 

MARKETINGOVÝ KANÁL

Umíš si představit lepší navnadění zákazníků k dalšímu nakupování, než když jim své zboží nejdříve dáš ozkoušet za zlomek ceny, anebo jim nabídneš odkup a slevu na další nákup? A co teprve, když o tom poví svým kamarádům?!

Navíc si EBUU svých partnerů váží. Uvádí je na webu i všech svých sociálních sítích.                                            

 

PR

Veřejnosti není jedno, co se na poli ekologie právě děje. I tvůj image ji může zaujmout díky spojení našich firem.

 

PRODEJNÍ KANÁL

Nový prodejní kanál, který nabízí víc možností pořízení tvých produktů: klasickou koupi, půjčení, ale i například zpětné odkoupení.

 

UDRŽITELNOU IMAGE

Podporou sociálně ekologického projektu posílíš svou udržitelnou firemní strategii, která myslí na budoucnost naši i našich dětí.

 

Pokud tě alespoň jedna z těchto možností zaujala, neváhej nás kontaktovat na email napisnam@ebuu.cz a vymyslíme spolu spolupráci na míru.

 

Přidej se mezi další zodpovědné značky:

Almara_Soap_logo upravené_01 Bobanek_logo   delame do plen logo       kit-kin-logo-kit-1_b87d79e1-f701-4a4c-aa57-45b96d00d19f_280x   Kopie návrhu Bez názvu    Sidney RossshoptetLogo_podlouhlé LOGO-tierra_verde

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení