staň se partnerem

Na začátku byla máma, která se rozhodla, že chce pomáhat ostatním mámám. Včetně té nejdůležitější - Zemi. Postupně ji začaly podporovat 

firmy, které také chtějí přispět k udržitelnější budoucnosti. A proto se rozhodla, že jim to rozhodování s podporou společných cílů trochu usnadní.

 

Podpoř i ty se svou firmou udržitelnost, kterou razí EBUU, a získej:

modrý flek_reverse

 

marketingový kanál

Umíš si představit lepší navnadění zákazníků k dalšímu nakupování, než když jim své zboží nejdříve dáš ozkoušet za zlomek ceny, anebo jim nabídneš odkup a slevu na další nákup? A co teprve, když o tom poví svým kamarádům?!

Navíc si EBUU svých partnerů váží. Uvádí je na webu i všech svých sociálních sítích.                                            

 

PR

Veřejnosti není jedno, co se na poli ekologie právě děje. I tvůj image ji může zaujmout díky spojení našich firem.

 

prodejní kanál

Nový prodejní kanál, který nabízí víc možností pořízení tvých produktů: klasickou koupi, půjčení, ale i například zpětné odkoupení.

 

udržitelná image

Podporou sociálně ekologického projektu posílíš svou udržitelnou firemní strategii, která myslí na budoucnost naši i našich dětí.

 

Pokud tě alespoň jedna z těchto možností zaujala, neváhej nás kontaktovat na email napisnam@ebuu.cz a vymyslíme spolu spolupráci na míru.

 

Přidej se mezi další zodpovědné značky:

Almara_Soap_logo upravené_01 Bobanek_logo   delame do plen logo   goldenczechhands_cerne    kotoloc_logo_UPDATE   logo_pouzivam_jizerky    shoptetLogo_podlouhlé   LOGO-transparent-grey-darkLOGO-tierra_verde