opatření covid

Pro EBUU se vlastne nic nezměnilo. Zůstalo při svých vysokých nárocích na hygienu, které v první řadě myslí na bezpečnost našich klientů. Každý z procesů, které používáme, dezinfikuje a chrání zboží i své zákazníky bez použití chemie:

 

Návrh bez názvu (3)

1a. DEZINFEKČNÍ PRACÍ LÁZEŇ NA TEXTILNÍ MATERIÁLY

K praní používáme nejvyšší možné teploty a prostředky na doporučení našeho skvělého partnera Tierra Verde. Používáme dezinfekční výrobky na přírodní bázi: prací gely a máchadlo s levandulovou silicí plus desinfekční silici. Kdybyste se chtěli inspirovat, jak si podobnou lázeň udělat třeba doma na roušky, můžete se kouknout na jejich instruktážní VIDEO.

  
Návrh bez názvu (8)

 

1b. DEZINFEKČNÍ ROZTOK NA NETEXTILNÍ MATERIÁLY

K dezinfekci netextilních povrchů používáme dermatologiciky testovaný, hypoalergenní prostředek s neutrálním pH, bez barviv a parfemace.

  

 

 

 Návrh bez názvu (13)  

2. ŽEHLÍME A NAPAŘUJEME

Napařujeme nad 65 °C po dobu delší než 4 minuty. Už jen tento proces podle Státního    Zdravotního Ústavu vir SARS-CoV-2 likviduje.

 

 
Návrh bez názvu (5)

3. OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ V PRAZE

Pokud zvolíte osobní předání (vyzvednutí) v Praze přímo u nás, tak nejen, že máte dopravu zdarma, ale navíc do procesu nevstupuje žádný nový a teoreticky rizikový článek.

 

 

  

 

#SPOLUTOZVLADNEME

NajduZboží.cz