čistič lahví

Neohodnoceno

Vyčistí a dezinfikuje vaše lahve na vodu, smoothie nebo kojenecké lahvičky od usazenin minerálů, zbytků i zápachu, poradí si i na těžko dostupných místech. Posvěceno Státním zdravotním ústavem.

hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
standardní cena: 189 Kč –24 % 142 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
čistič lahví
Neohodnoceno
čistič lahví
jen koupit nové
189 Kč –24 %

Zajímá vás něco jiného?

Nevíte si rady s možností půjčování?

Více informací

Detailní popis produktu

Co je to, jak to funguje

Mnoho z nás dnes chodí po světě se svou vlastní lahví v ruce. Čistič lahví výborně odstraňuje biofilm a vápenaté usazeniny, které se tvoří uvnitř nádob na tekutiny. Pohlcuje pachy, rozpouští tuky a má dezinfekční účinek.

Schválen Státním zdravotním ústavem pro údržbu kojeneckých lahví.

K čemu se používá

Slouží k jednoduchému ručnímu mytí lahví od vody, mléka, šťáv/smoothies, čaje

Na skleněné, plastové nebo nerezové nádoby a lahve

Na dětské lahve na mléko

Jak se používá

Mytí lahví na vodu:

Nasypeme 1 polévkovou lžíci (cca 30g) do lahve, zalijeme teplou vodou, uzavřeme a důkladně protřepeme. Po umytí opláchneme pitnou vodou.

Mytí lahví od ovocných šťáv/smoothies:

Nasypeme 1 polévková lžíce (cca 30g) do lahve, zalijeme teplou vodou, uzavřeme a důkladně protřepeme. V případě zaschlých usazenin na skle použijeme co nejteplejší vodu a necháme usazeniny odmočit. Po umytí opláchneme pitnou vodou.

Mytí lahví od mléka:

Lahev od mléka (nebo jakéhokoliv mléčného výrobku) nejdříve vypláchneme studenou vodou, odstraníme tak zbytky bílkovin lépe než teplou vodou. Nasypeme 1 polévkovou lžíci (cca 30g) do lahve, zalijeme teplou vodou, uzavřeme a důkladně protřepeme. Po umytí opláchneme pitnou vodou.

Na co si dát pozor

Mytí hliníkových lahví doporučujeme provádět pouze horkou vodou a gelem na nádobí. Hliník by v reakci na čisticí prášek oxidoval a šednul, stejně jako se to stává hliníkovému nádobí například v myčce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz