Eko dudlík Natursutten Originál ortodontický

Neohodnoceno
jen koupit nové
produkty (8)

TENTO PRODUKT LZE POUZE ZAKOUPIT

Můžeme doručit do:
- 8.12.2022 Zvolte variantu
229 Kč
Vyprodáno Skladem (2 ks) Zvolte variantu

Ortodontická varianta ikonického dudlíku.

Dudlíky Natursutten jsou  vyrobeny z čistého přírodního kaučukového mléka pocházejícího ze stromu kaučukovníku (lat. Hevea brasiliensis).

Měkký materiál, ze kterého jsou dudlíky NATURSUTTEN vyrobeny, má několik výhod:

- snadno se přizpůsobuje pohybům úst, nezanechává otisky na tvářičce děťátka, má vynikající pevnost

- 100% přírodní, ohleduplný k životnímu prostředí a je biologicky odbouratelný

 

Dudlíky NATURSUTTEN jsou měkčí než jejich silikonový protějšek.

Jsou velmi hygienické, protože jsou vylisované z jednoho kusu, bez spojení nebo trhlin, kde by se mohly usazovat nečistoty, nebo kumulovat bakterie. Vnější kroužek dudlíku má ventilační otvory, které zabraňují hromadění slin a tak pomáhají předcházet dráždění pokožky.

 

Nadstandardně velký vnější kroužek dudlíku se jemně dotýká nosíku dítěte a dává mu stejný pocit bezpečí, jak mají při kojení.

 

Produkty NATURSUTTEN se vyrábějí exkluzivně v Itálii.

 

Všechny dudlíky značky NATURSUTTEN jsou certifikovány a splňují příslušné směrnice Evropské unie týkající se bezpečnosti, zdraví a životního prostředí (požadavky na bezpečnost dudlíků podle Evropského standardu EN 1400) a jsou pravidelně testovány nezávislou laboratoří v Dánsku.

Dudlíky NATURSUTTEN nezpůsobují alergické reakce na latex - protein, který by vzácně mohl způsobit alergii na latex, je eliminován během výroby.

 

Způsob použití: Dudlíky NATURSUTTEN by se měly měnit každých 6 - 8 týdnů. Jelikož dudlíky jsou vyrobeny z přírodního kaučuku a neobsahují žádné chemikálie a anti-oxidanty, které by udržovaly jejich původní barvu, po čase dochází k jejich tmavnutí. Tento proces je přirozený. I když nehrozí žádné nebezpečí, pokud se dudlík používá déle, než je doporučeno. Jakmile dudlík ztmavne a stane se lepkavým je  třeba jej vyměnit.

 
Jméno značky: Natursutten
Kategorie: přírodní péče o děti
? jak chci pořídit: koupit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz