vícevrstvé plenky XKKO Organic Newborn Natural 2-6 kg

Neohodnoceno
můžeš koupit i půjčit preloved
xxko vkladačky
–53 % - až –53 %

KUP, ANEBO SI PŮJČ NA 5 TÝDNŮ

4 - 6,5 kg

Můžeme doručit do:
1.12.2022 - Zvolte variantu
–53 % - až –53 % 99 Kč 209 Kč od 99 Kč
Skladem (1 ks) Vyprodáno Zvolte variantu

Biobavlněné skládané pleny, vyrobené z bavlny s certifikátem GOTS, 6 kusů.

 

Skládané bavlněné pleny XKKO Organic mají  čtyři vrstvy biobavlněného kepru na okrajích a osm vrstev uprostřed.  Pleny jsou vyrobeny z 100% BIObavlněného neběleného kepru.  Tento materiál po více praních získává ještě větší savost. Pleny získávají optimální savost po 4-8 praních. Přirozenou vlastností neupravené bavlny je srážlivost, běžně udávaná hodnota srážlivosti plen je kolem 10%.

 

Bavlna s certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard) je pěstována bez použití chemických postřiků za využití přírodních zákonitostí.

Přirozená biodiverzita, rotování pěstovaných plodin a hnojení kompostem udržují půdu zdravou a plnou živin. Místo chemických přípravků se zaplevelení předchází prostým pletím a okopáváním, mulčováním, efektivnějším zavlažováním, pěstováním více druhů rostlin pohromadě.

Používají se přírodní insekticidy a různými postupy (např. vysazení určitých plodin) se podporuje výskyt přirozených nepřátel škůdců. Sběr květů často probíhá ručně nebo šetrnějším způsobem a bez použití chemických látek na defoliaci rostlin.

 

Vkládá se do svrchní plenky.

Pro děti od 4 do 6,5 kg.

 

Produkt první kategorie.

 

Jméno značky: XKKO
Kategorie: ověřené látkové plenky
? jak chci pořídit: půjčit, koupit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz