balíček do porodnice BABY BASIC

Neohodnoceno
jen koupit
balíček BABY BASIC

Výhodný balíček, ve kterém najdeš ekologické varianty těch nejzákladnějších věcí, které budeš muset miminku přinést do porodnice. A co v balíčku nenajdeš, najdeš v přiloženém seznamu.

1 100 Kč
Můžeme doručit do:
21.5.2021
Skladem (2 ks)

Co všechno najdeš v předpřipraveném balíčku?:

 

2 balení jednorázových plen Kit&Kin ve velikosti 1 (celkem 80 kusů plenek)

Hypoalergenní plenky v prémiové kvalitě vyrobené z udržitelných materiálů. Obsahují součást přírodního high-tech absorpčního jádra, které využívá výrazně méně chemikálií než běžné plenky. Plenky Kit & Kin chrání citlivou pokožku vašeho miminka před pro ni typickými problémy jako například ekzém či opruzení z plenek. Kit & Kin je přirozenou volbou.
 
Superabsorpční jádro obsahuje celulózu nebělenou chlórem, jež je získávána z udržitelně obhospodařovaných lesů, přičemž štítky, lepenky, okraje plenky bránící úniku moči i obalový materiál jsou vyrobeny z oxo-biologicky odbouratelných materiálů.
 

Společnost Kit & Kin je hrdým členem organizace na ochranu zvířat, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals). Koupí produktů, které nejsou testovány na zvířatech, můžete pomoci zachránit řadu zvířat od krutých testů a od života v utrpení.

 

vlhčené ubrousky Kit&Kin

Hypoalergenní, 100% biologicky odbouratelné, 99% voda.

Jsou extra měkké a vyrobené bez petrochemikálií, chlóru a nebezpečných chemikálií.

60 kusů

  

balzám na zadeček od KitKin

Tento krémový balzám obsahující směs přirozeně vyživujících olejů a rostlinných výtažků hydratuje a zklidní pokožku miminka a ochrání ji před dalším podrážděním.

Balzám je výborný k léčbě opruzení z plenek a vysušení, pomůže Ti zahojit bolavou, zanícenou pokožku formou ochranné bariéry, přes kterou nebudou mít žádné další dráždivé látky k pokožce přístup. Produkt je schválen dermatology a vyroben ze 100% přírodních přísad.

  

brožurka s dalšími potřebami od EBUU

Do balíčku Ti navíc přiložíme brožurku, kde budeš mít seznam všech ostatních věcí, které s sebou do porodnice budeš potřebovat.

Jméno značky: EBUU
Kategorie: EKO jednorázové pleny
? jak chci pořídit: koupit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz