EBUU pokojíček

Přijď se za námi podívat, anebo si vyzvednout objednávku do našeho obchodu EBUU pokojíček. Najdeš ho na Vinohradech na Bělehradské ulici číslo 36

Návrh bez názvu (33)_1Nejsme tu každý den, proto než k nám vyrazíš, raději nám zavolej na 776 099 113.

 

A proč máme vlastně obchod, který se jmenuje EBUU pokojíček? Jo ty to nevíš? Tak to si musíš přečíst náš příběh!

EBUU vzniklo jako půjčovna dětského oblečení na konci roku 2018 (to už ale určitě víš). Do té doby jsme mohli skvěle fungovat v domácích prostorách. Na jaře roku 2020 jsme se ale rozhodli změnit koncept a mít ještě větší dopad a šetřit planetě i rodinám ještě víc. Upřímně - okamžitý úspěch nového konceptu jsme nečekali, a tak jsme se začali potýkat s problém místa. Zkrátka a dobře - našemu miminu EBUU už začala být jeho ložnička malá a potřebovalo pořádný pokojíček.

V té době jsme potkali Petra z Hit Hitu a nastala nová výzva - výzva "pojďme otevřít obchod postavený na hlavu". Obchod, který poradí a věci Ti jenom půjčí. Anebo prodá a s radostí vykoupí zpátky. A tak se taky stalo. O pár měsíců později, o spoustu dlouuuuuhých večerů nad kampaní a spoustou podpory od skvělých lidí z celé republiky (i mimo ni), jsme našli perfektní prostory. Místo má skvělou udržitelnou minulost, a tak nebylo pochyb, že sem patříme. Dalších pár měsíců zabraly přípravy. Na Den Země - 13.10. 2020 jsme spustili ostrý provoz se vší parádou. Den jsme si užili. Stejně jako celý další týden. Od té doby jsme z důvodů lockdownu stále zavření, ale stejně je to jízda! Díky svým zákazníkům fungujeme dál jako výdejní místo e-shopu a vypravujeme odtud balíčky do celé republiky (a zase - i mimo ni). Děkujeme za tuhle skvělou jízdu, kterou můžeme jet i díky Tobě!

 

Kristýna, EBUU a jeho tým

NajduZboží.cz