BIO BACILLI MOŠT, jablečný mošt z šumavských jablek. Může to být ještě lepší?
Objem: 0,33l
Detailní popis produktu
BIO BACILLI MOŠT
Česká bio jablka ze Šumavy, vymoštovaná a obohacená o probiotické kultury. Nic víc! Mošt má medovou chuť i barvu a potěší vás jen tak vychlazený, se sodovkou, nebo svařený s kořením.
Složení: šťáva z jablek*, probiotické kultury. *Produkt ekologického zemědělství.
Výživové údaje na 100 ml výrobku: Energie: 192 kJ/46 kcal, bílkoviny: 0,1 g, sacharidy: 10,8 g, z toho cukry: 10,3 g. Neobsahuje tuky, nasycené mastné kyseliny, sůl.
Skladování: na tmavém, chladném místě.
BIO certifikace: CZ-BIO-004
POZOR: PRODUKT JE MOŽNÉ OBJEDNAT POUZE S VYZVEDNUTÍM NA PRODEJNĚ!
O značce Bacilli:
Značka Bacilli je od společnsoti Optimistic. Amálie s Davidem se potkali v roce 2015. Spojovala je vášeň pro experimenty v kuchyni a taky rostlinný zbůsob stravování. Protože jim žádné rostlinné mléko z obchodu nijak zvlášť nevyhovovalo, pustili se do výroby vlastního, složením i chutí ideálního nápoje. Když pak zjistili, že nejsou jediní, kdo by si rád kupoval poctivé rostlinné mléko v domácí kvalitě, zkusili ho nabídnout i ostatním, a o rok později už prodali první kusy mandlového Nemléka na pražské Veggie náplavce.
Z podobných důvodů se o nějaký čas později rozhodli taky pro založení dvou dalších značek – ledových čajů Yestea a fermentovaných pochoutek Bacilli. V roce 2020 se Nemléko z důvodu legislativně nevyhovujícího označení potravin přejmenovalo na Optimistic. Název Nemléko zůstal pouze naší firmě.
Společnost si zakládá na tom, aby její produkty byly vždy čistě rostlinné, s čistým složením – žádná škodlivá a zbytečná aditiva, žádné GMO, opravdové – bez chemických dochucovadel, sladidel a vylepšovadel, a s ekologickým obalem.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.