Můžeš darovat

Na začátku byla máma, která se rozhodla, že chce pomáhat ostatním mámám. Včetně té nejdůležitější - Zemi. Postupně se začaly přidávat další, které jí v té snaze chtěly pomoct, a tak se rozhodla, že jim umožní se začlenit co nejvíc. Kterákoliv maminka, která má plné skříně a chtěla by pomoci nastartovat udržitelnou službu, je pro EBUU dobrou kmotřičkou. Díky darování věcí je dokážeme zlevnit, dostat k více maminkám a podpořit tak udržitelnost v dětském průmyslu.

Jaké věci se nám hodí? Pěkné a kvalitní, které mají minimální známky používání a nošení. Věci, které jsou funkční, čisté a například bez děr. Nejvíce EBUU ocení kombinézy, zimní i letní bundičky, svetry, mikiny, body, kalhoty, kraťasy, šatičky a sukýnky, overaly a pyžamka. Ale to neznamená, že nemůžete přihodit i jiný poklad. Třeba hračky, autosedačky, kočárky, atd.:) 

EBUU Ti za Tvůj dar poděkuje slevovým voucherem, který můžeš použít k vlastní potřebě, anebo ho třeba darovat. Stačí nás kontaktovat na e-mail napisnam@ebuu.cz a domluvíme spolu předání tak, abys s tím měla co nejméně starostí. 

 

růžový-flek_reverse